Οι καθηγητές που διδάσκουν στο σχολείο κατά το σχολικό έτος 2021 - 2022

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ
ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΝΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ02) Α5
ΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ (ΠΕ03) Α4, ΒΘΕΤ3, ΒΘΕΤ4, ΓΘΕΤ2
ΘΕΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ01)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Γ1, Γ2
   
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ02)
ΒΟΛΙΚΑ ΣΟΦΙΑ A1, A3, A5, B1, B2, B3, B5
ΚΑΒΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α2, Α5, Β3, ΒΑΝΘ2PR, Γ1, ΓΑΝΘ1
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β2, Β4, ΒΑΝΘ1PR, ΓΑΝΘ2, Γ4
ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Β1, ΒΑΝΘ1, Β2, ΒΑΝΘ2, Β4
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Β1, Β3, ΓΑΝΘ1, ΓΑΝΘ2
ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1, Α2, Α4, Α5
ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΑΘΕΑΤ1, ΑΘΕΑΤ2, Α4, Β5, ΓΘΕΤ2, Γ5
ΧΑΡΜΠΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ (ΠΕ03)
ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
A3, B4, ΓΟΙΚ2
ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Α5, Β3, ΓΟΙΚ1
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α1, Α2, Β1, Β4, ΓΘΕΤ1
ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  
ΦΥΣΙΚΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ-ΒΙΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ04)
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΘΕΤ4, ΒΘΕΤ4PR, ΓΘΕΤ1, ΓΘΕΤ2
ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α1, Β1, Β2, Β3
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α3, Α4, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, ΓΥΓΕΙΑΣ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α2, Α5, Β1, ΒΘΕΤ1, Β2, ΒΘΕΤ2, Β3, Β4, Β5
ΦΑΝΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α2, Α3, Α4, Β4, Β5, ΒΘΕΤ3, ΓΘΕΤ2
ΣΤΕΦΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α1, Α5, ΓΘΕΤ1, ΓΥΓΕΙΑΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕ06)
ΓΚΕΛΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Γ2ΑΓΓ, Γ3ΑΓΓ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ80)
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α1, Α1PR, Β5, ΓΟΙΚ1, ΓΟΙΚ2
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ78)
ΤΡΕΒΛΑ ΖΩΗ Α3, Α4, Α5, ΒΑΝΘ1, ΒΑΝΘ2, ΓΑΝΘ1
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ (ΠΕ11)
ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Α2, Α3, Α4, Β5, ΒΘΕΤ1PR
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ Α1, Α5, Α5PR, Β1, Β2, Β3, Β4, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4, Γ5
ΓΑΛΛΙΚΩΝ (ΠΕ05)
 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΠΕ07) 
 ΑΝΑΔΙΩΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ  
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ(ΠΕ86)
ΔΑΣΟΥΡΑ ΕΥΡΥΔΙΚΗ  
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  

Ημέρες και ώρες υποδοχής γονέων

Από τη Δευτέρα 9/12/2019 θα ισχύσουν οι κάτωθι ώρες υποδοχής γονέων:

 

2ο ΓΕΛ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΜΕΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΟΝΕΩΝ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΓΟΝΕΩΝ Ωράριο Μαθημάτων
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ (ΠΕ86) Α5   1η Ώρα 08:15-09:00
ΡΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ (ΠΕ03) Α4, ΒΘΕΤ3, ΒΘΕΤ4, ΓΘΕΤ2 Τετάρτη 2η/3η 2η Ώρα 09:05-09:50
ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΝΑ - ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ02) Α2, Α3, Α4, Γ2 Τρίτη 4η 3η Ώρα 10:00-10:45
ΘΕΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ01)   4η Ώρα 10:55-11:40
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Γ1, Γ2 Πέμπτη 4η 5η Ώρα 11:50-12:35
ΠΑΡΑΣΧΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β4, Β5, Γ3, Γ4, Γ5 Τετάρτη 4η 6η Ώρα 12:40-13:25
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ02)   7η Ώρα 13:30-14:10
ΒΟΛΙΚΑ ΣΟΦΙΑ A1, A3, A5, B1, B2, B3, B5 Τρίτη 4η    
ΚΑΒΑΚΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α2, Α5, Β3, ΒΑΝΘ2PR, Γ1, ΓΑΝΘ1 Πέμπτη 3η    
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Β2, Β4, ΒΑΝΘ1PR, ΓΑΝΘ2, Γ4 Πέμπτη 3η    
ΚΟΠΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ Β3, Β4 Τετάρτη 5η    
ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Β1, ΒΑΝΘ1, Β2, ΒΑΝΘ2, Β4 Πέμπτη 3η    
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Β1, Β3, ΓΑΝΘ1, ΓΑΝΘ2 Τρίτη 5η    
ΡΑΣΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Α1, Α2, Α4, Α5 Πέμπτη 4η    
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α1, Α3, Β2, Β3, Β5, Γ3 Πέμπτη 4η    
ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΑΘΕΑΤ1, ΑΘΕΑΤ2, Α4, Β5, ΓΘΕΤ2, Γ5 Πέμπτη 3η    
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ (ΠΕ03)      
ΓΚΙΖΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ A3, B4, ΓΟΙΚ2 Τρίτη 5η    
ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Α5, Β3, ΓΟΙΚ1 Τρίτη 5η    
ΡΕΝΤΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Α1, Α2, ΒΘΕΤ1, Β2, ΒΘΕΤ2, Β5 Τρίτη 2η    
ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α1, Α2, Β1, Β4, ΓΘΕΤ1 Τρίτη 4η    
ΦΥΣΙΚΟΙ-ΧΗΜΙΚΟΙ-ΒΙΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ04)      
ΑΡΚΕΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α1, Α2, Α3, Α4, Α5, ΒΘΕΤ3, ΓΥΓΕΙΑΣ Τρίτη 3η    
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΘΕΤ4, ΒΘΕΤ4PR, ΓΘΕΤ1, ΓΘΕΤ2 Τρίτη 2η    
ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α1, Β1, Β2, Β3 Παρασκευή 6η    
ΜΟΥΜΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α3, Α4, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, ΓΥΓΕΙΑΣ Τρίτη 5η    
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α2, Α5, Β1, ΒΘΕΤ1, Β2, ΒΘΕΤ2, Β3, Β4, Β5 Πέμπτη 4η    
ΦΑΝΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Α2, Α3, Α4, Β4, Β5, ΒΘΕΤ3, ΓΘΕΤ2 Πέμπτη 5η    
ΣΤΕΦΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α1, Α5, ΓΘΕΤ1, ΓΥΓΕΙΑΣ Τρίτη 3η    
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕ06)      
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α2, Α3, Α4, Α5, Β1, Β2, Β3, Β4, Γ2ΑΓΓ, Γ3ΑΓΓ Τρίτη 5η    
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΜΕΛΙΝΑ Α1, Β5, Γ1ΑΓΓ, Γ4ΑΓΓ Τρίτη 5η    
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (ΠΕ08)      
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΙΚ1, ΕΙΚ2, Α4PR, ΕΛ.ΣΧ.1, ΕΛ.ΣΧ.2 Πέμπτη 3η    
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ (ΠΕ80)      
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α1, Α1PR, Β5, ΓΟΙΚ1, ΓΟΙΚ2 Πέμπτη 5η    
ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ (ΠΕ78)      
ΜΑΙΠΑ ΧΑΙΔΩ Α2, Β1, Β2, Β3, Β4, ΓΑΝΘ2 Πέμπτη 5η    
ΤΡΕΒΛΑ ΖΩΗ Α3, Α4, Α5, ΒΑΝΘ1, ΒΑΝΘ2, ΓΑΝΘ1 Τρίτη 4η    
ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ (ΠΕ11)      
ΒΕΡΤΖΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α2, Α3, Α4, Β5, ΒΘΕΤ1PR Τετάρτη 3η    
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Α1, Α5, Α5PR, Β1, Β2, Β3, Β4, Γ1, Γ2, Γ3, Γ4, Γ5 Πέμπτη 4η    
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (ΠΕ81)      
ΒΕΛΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Α2PR, A3PR Παρασκευή 5η    
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ(ΠΕ86)      
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛ1, ΠΛ2, Β1, Β2, Β3, Β4, Β5, ΓΟΙΚ1, ΓΟΙΚ2 Πέμπτη 2η    

 

 

 

Joomla templates by a4joomla